KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15848239
nr 1584 8239
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, "Harald Sallberg Paris 1929". Bildmått: 25x31 cm, yttermått inklusive ram: 42x48 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:31:07
100 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg